Pojazdy Middle Truck firmy Wader

Middle Truck to 5 modeli aut specjalistycznych cieszących się bardzo dużym zainteresowaniem wśród małych klientów Firmy Wader. Polski producent od lat posiada w swojej sprzedaży auta, które przeniosą malca w świat budowlany.
Wśród tej serii znajduje się wywrotka, betoniarka, dźwig, śmieciarka oraz straż pożarna. Każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Pojazdy sięgają długości ok. 40 cm, mają żywą kolorystykę i posiadają charakterystyczne dla siebie elementy ruchome.
I tak wywrotka posiada podnoszoną i opuszczaną skrzynię ładunkową a także otwieraną tylną klapę. Dzięki temu można ładować na samochód dowolne produkty. Dźwig do złudzenia przypomina prawdziwy pojazd budowlany, posiada ruchomy wysięgnik a także opuszczany hak. Śmieciarka posiada na swoim wyposażeniu kontener na śmieci, podnośnik umożliwiający opróżnianie kontenera oraz otwieraną tylna klapę. Straż pożarna z tej serii aut realistycznie przenosi w świat służb ratunkowych. Posiada bowiem drabinę o długości ok. 75cm. Jest bardzo chętnie wybieranym modelem ze względu na swoją wielofunkcyjność.
Każdy z tych pojazdów wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego odpornego na warunki atmosferyczne, dzięki czemu bez obaw mogą być przechowywane na wolnym powietrzu.
Wywrotka jako jedyna przeznaczona jest do zabawy dla dzieci już od 1 roku życia, pozostałe modele przeznaczone są dla dzieci powyżej 3 lat.